Wedstrijdkalender Grand Prix National - Schietseizoen 2019-2020
1400 SSV 't Schermer Eyland Zuidschermer 5 t/m 8 september 2019
2880 SV Toxotes Wassenaar 1 t/m 8 oktober 2019  (R)
7100 SV Op de Korrel Bemmel 3 t/m 12 oktober muv. 6 oktober 2019  (R)
5490 SV De Korrel Emmeloord 10 t/m 19 oktober muv. 13 oktober 2019
4060 Hoogeveensche SV Hoogeveen 23 t/m 26 oktober 2019
8029 SV Brabant Schietsport Nistelrode 24 t/m 27 oktober 2019
2090 SV 't Trefpunt Poortugaal 26 oktober t/m 2 november 2019  (R)
6140 SV Bas Biddinghuizen 29 oktober t/m 2 november 2019
4080 SV Wilhelmina Leeuwarden 2 en 3 november 2019
7030 SV Strijdlust Huissen 6 t/m 9 november 2019  (R)
5050 SV Het Vizier Urk 14 t/m 16 en 21 t/m 23 november  2019  (R)
8825 SV De Grensstreek Belfeld 21 t/m 24 november 2019  (R)
6440 SV De Hoven Zutphen 30 november t/m 6 december 2019
1850 ASSV Amsterdam Amsterdam 30 november en 1 december 2019
4560 LSV Willem Tell Stiens 5 t/m 8 december 2019
8370 De Rustige Schutters Berlicum 10 en 12 t/m 15 december 2019
4190 SV Sleen Noordsleen 7, 8, 9 en 11 januari 2020
6100 SV De Valk Elspeet 7 t/m 11 januari 2020
8900 SV De Korrel Landhorst 7 januari t/m 12 januari 2020
6530 SSV De Linge Zetten 11, 15, 16 en 18 januari 2020  (R)
4400 SV Drachten Drachten 15 t/m 18 januari 2020
5000 SV Nieuwleusen Nieuwleusen 22 t/m 25 januari 2020  (R)
4670 SV Diana '85 Emmen 29 januari t/m 1 februari 2020
2410 SV Postschutters '63 Rotterdam 3 t/m 9 februari 2020
4640 SSV Blijham Blijham 7 t/m 9 februari 2020
4080 SV Wilhelmina Leeuwarden 15  t/m 16 februari 2020
4130 SV De Treffer Noordwolde 18 t/m 22 februari 2020
4430 Lemster SV Lemmer 26 t/m 29 februari 2020
8400 SV 't Roosje Langenboom 2 t/m 8 maart 2020  (R)
6130 SV Soranus Wekerom 4 t/m 7 maart 2020 (VT-R)
5480 SSV Genemuiden Genemuiden 11 t/m 14 maart 2020
5130 SSV Op de Korrel Kampen 18 t/m 21 maart 2020
6020 SSV Schaarsbergen Schaarsbergen 23 t/m 30 maart m.u.v. 24 en 29 maart 2020  (R)
4200 SV de Tjonger Oosterwolde 26 t/m 28 maart 2020  (R)
2520 SV Alphen Alphen a/d Rijn 14 t/m 19 april 2020
7430 SV de Berkelschutters Borculo 14 t/m 19 april 2020 (VT)
4600 De Klapster Schutters Musselkanaal 21 t/m 25 april 2020
4060 Hoogeveensche SV Hoogeveen 29 april t/m 2 mei 2020
Als u aan 8 van de bovenstaande wedstrijden deelneemt, ontvangt u 1 lot voor de "Grand Prix Loterij".
Voor elke GP-wedstrijd méér ontvangt u 2 loten!  Deelname aan AK en DK levert u nog eens 3 loten per wedstrijd op.
Laatste update: vrijdag 6 september 2019

 

Afdelingskampioenschappen 2019 (allemaal Ranking)
21 t/m 26 okt AK-D2: Veluwe/Noord-Flevoland LG staand en LP (opgelegd) SV De Hoven Zutpen
2 en 3 nov AK-D1: Friesland LG staand en LP (opgelegd) SV Wilhelmina - Leeuwarden Leeuwarden
6 t/m 10 nov
AK-D3: Zuid-Holland
LG staand en LP (opgelegd) SV Postschutters '63 Rotterdam
8 t/m 10 nov AK-D1: Groningen LG staand en LP (opgelegd) SSV B.L.I.J.H.A.M. Blijham
13 t/m 16 nov AK-D1: Overijssel/Noordoostpolder LG staand en LP (opgelegd) SV Genemuiden Genemuiden
19 t/m 23 nov AK-D2: Achterhoek/Betuwe LG staand en LP (opgelegd) SSV De Berkelschutters Borculo
24 nov t/m 1 dec AK-D4: Limburg LG staand en LP (opgelegd) SV Doeltreffers - Landgraaf Landgraaf
28 t/m 30 nov AK-D1: Drenthe LG staand en LP (opgelegd) Hoogeveense SV Hoogeveen
30 nov t/m 4 dec AK-D4: Noord-Brabant Oost LG staand en LP (opgelegd) SV De Korrel - Venhorst Landhorst
Overige wedstrijden 2019 (allemaal Ranking)
1, 5, 6 en 8 okt Open LG staand en LP (opgelegd) SSV Toxotes Wassenaar
3 t/m 5 okt Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV 't Mikpunt Drouwen
3 t/m 12 okt (muv 6) Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV Op de Korrel - Bemmel Bemmel
12 en 13 okt   Open,JC LG staand en LP (opgelegd) SSV De Wieringermeer Wieringerwerf
26 okt t/m 2 nov  Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV Het Trefpunt Poortugaal
9 t/m 15 nov Open LG staand en LP (opgelegd) SSV St. Hubertus Wijchen
20 t/m 23 nov Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV Vechtdal Dalfsen
21 t/m 24 nov Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV De Grensstreek Belfeld
9 t/m 13 dec Open LG staand en LP (opgelegd) SSV Ons Genoegen Deventer
10 t/m 15 dec (muv 11) Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV De Rustige Schutters Berlicum
Landelijke Klassekampioenschappen 2020
21 t/m 24 mei LKK LG staand en LP (opgelegd) SSV St. Hubertus Wijchen
Districtskampioenschappen 2020 (allemaal Ranking)
5 t/m 15 mrt (muv 9, 10 en 11) DK-D3 LG staand en LP (opgelegd) SV A.S.S.V. Duivendrecht
14, 18, 19 en 21 mrt DK-D2 LG staand en LP (opgelegd) SSV De Linge Zetten
22 t/m 29 mrt DK-D4 LG staand en LP (opgelegd) SSV Brabant Schietsport Nistelrode
3 t/m 5 apr DK-D1 LG staand en LP (opgelegd) SSC Emmen Emmen
Afdelingskampioenschappen 2020 (Ranking)
18 en 19 jan AK-D3: Noord-Holland LG staand en LP (opgelegd) SSV 't Schermer Eyland Zuidschermer
Overige wedstrijden 2020 (allemaal Ranking)
7 t/m 12 jan Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV De Korrel - Venhorst Landhorst
13 t/m 19 jan Open LG staand en LP (opgelegd) SV De Leuker Roermond
6 t/m 8 feb Open, JC LG staand en LP (opgelegd) LSV Nijverdal Nijverdal
8, 9, 15 en 16 feb Open LG staand en LP (opgelegd) SV De Vrijheid-Haarlem Haarlem
22 en 23 feb Open, JC LG staand en LP (opgelegd) SV De Vrijheid-Wieringen Westerland